ROK 2020
stypendium Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w nauce
II miejsce w XXVI edycji ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka”
III miejsce w Gdańskiej Licealiadzie w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
ROK 2019
KONKURSY ZAWODOWE
II miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w Otwartym Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów
III miejsce w Otwartym Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów
III miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
II miejsce w konkursie „Kreatywni w Modzie”
I miejsce w XXV edycji ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka”
II miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
II miejsce w Otwartym Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów
III miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
III miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej
wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru „Awangarda na co dzień”
KONKURSY SPORTOWE
III miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
III miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
III miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt
KONKURSY RÓŻNE
III miejsce w X Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…”
ROK 2018
I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim U Hipolita
III miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim U Hipolita
I miejsce w XIII Otwartym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego w Gdyni
II miejsce w XIII Otwartym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego w Gdyni
I miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w VII edycji Konkursu Ogólnopolskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
II miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim U Hipolita
wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w konkursie „Ambre Fashion Project 2018”
I miejsce w I edycji projektu „Kreatywni w modzie”
ROK 2017
I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim „U Hipolita” w Rumi pod hasłem Awangarda ślubna
I miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej Geometryczne Eksplozje w Warszawie
III miejsce w VI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki w kategorii fryzjerstwo damskie w Bydgoszczy
II miejsce w XII Otwartym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia 2017
II miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”w kategorii męskiej
III miejsce w XII Otwartym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego Gdynia 2017
III miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień” w kategorii damskiej
I miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”w kategorii męskiej
III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
III miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
ROK 2016
I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Makijażu o „Bursztynową Pomadkę”
III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie na Najlepszego Kreatora Mody o „Bursztynową Igłę”
I miejsce w kategorii męskiej V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki
II miejsce w kategorii damskiej V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu fryzjerskiego o Statuetkę Bydgoskiej Łuczniczki
ROK 2015
I miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego w Gdyni
II miejsce w X Jubileuszowym Konkursie Fryzjerstwa Artystycznego w Gdyni
I miejsce w konkursie Fryzjerskim „U Hipolita” w Rumi
I miejsce w konkurencji damskiej w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
II miejsce w konkurencji męskiej w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”
II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień” w konkurencji „Trendy 2015”
I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie na „Najlepszego Kreatora Mody” o „Bursztynową Igłę”
II miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie na „Najlepszego Kreatora Mody” o „Bursztynową Igłę”
III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie na „Najlepszego Kreatora Mody” o „Bursztynową Igłę”