Rok szkolny 2023/2024
Kadra kierownicza Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku | godziny dostęności | ||
dr Iwona Wirkus-Romanowska | dyrektor |
i.wirkus-romanowska@zskw.edu.gdansk.pl 585530515 wewn.1 |
wtorek 13:00-14:00 |
dr Dorota Danisiewicz-Czupryńska | wicedyrektor |
d.danisiewicz-czuprynska@zskw.edu.gdansk.pl 585530515 wewn.4 |
poniedziałek 16:00-17:00 |
mgr Beata Szymczak | wicedyrektor |
585530515 wewn.5 |
środa 16:00-17:00 |
mgr inż. Agata Rasmus | kierownik szkolenia praktycznego |
585530515 wewn.6 |
wtorek 16:00-17:00 |
mgr Rita Wojtyra | kierownik Internatu |
585531030 |
środa 14:00-15:00 |
Opieka psychologiczno-pedagogiczna | |||
Małgorzata Rakowska | psycholog |
585530515 wewn.8 |
środa 7:00-8:00 |
Anna Wiktor-Czerucka | pedagog | a.wiktor-czerucka@zskw.edu.gdansk.pl |
czwartek 7:00-8:00 |
Nauczyciele |
|||
Antkiewicz Andżelika |
nauczyciel języka angielskiego |
poniedziałek 13:00-14:00 |
|
Baryła Paulina |
nauczyciel wychowania fizycznego |
n/d |
|
Bencer Marcin |
nauczyciel przedmiotów fotograficznych |
wtorek 7:00-8:00 |
|
Biedroń-Klikowicz Barbara |
nauczyciel języka polskiego |
czwartek 8:45-9:45 |
|
Biernacka Joanna |
nauczyciel języka polskiego |
środa 17:00-17:30 |
|
Bonarski Marek |
wychowawca w internacie |
środa I tydz. 16:00-17:00 II tydz. 15:00-16:00 |
|
Borochowska Katarzyna |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
|
|
Brendler Patrycja |
nauczyciel przedsiębiorczości i marketingu |
poniedziałek 12:40-13:10 |
|
Ciach Anna |
nauczyciel języka angielskiego |
piątek 7:50-8:50 |
|
Czaja Anna |
wychowawca w internacie |
I tydz. piątek 15:00-16:00 II tydz. wtorek 15:00-16:00 |
|
Czaja Jakub |
nauczyciel wychowania fizycznego |
piątek 13:00-14:00 |
|
Czerska Barbara |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
poniedziałek 7:00-8:00 |
|
Dąbrowska Helena |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
środa 12:30-13:30 |
|
Dudycz Sylwia |
nauczyciel wychowania fizycznego |
poniedziałek 8:00-9:00 |
|
Falgowska Zofia |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
poniedziałek 14:20-15:20 |
|
Filary Agnieszka |
nauczyciel wychowania fizycznego |
wtorek 16:00-17:00 |
|
Fortunka Magdalena |
wychowawca w internacie |
czwartek 19:30-20:00 |
|
Gafka Agnieszka |
nauczyciel wychowania fizycznego |
czwartek 14:00-15:00 |
|
Hinc Małgorzata |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
poniedziałek 14:00-15:00 |
|
Hnatiuk Grażyna |
wychowawca w internacie |
czwartek 14:00-15:00 |
|
Jasek Karol |
nauczyciel religii |
poniedziałek 14:00-15:00 |
|
Jasiel Anna |
nauczyciel chemii |
poniedziałek 9:40-10:40 |
|
Juchniewicz Natalia |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
wtorek 10:45-11:45 |
|
Juszkiewicz Dorota |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
wtorek 12:00-13:00 |
|
Kaczmarska Ewelina |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
poniedziałek 15:10-16:10 |
|
Kałęcka Halina |
nauczyciel matematyki i informatyki |
poniedziałek 16:00-17:00 |
|
Kamińska Renata |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
wtorek 10:30-11:30 |
|
Kaniuka Jakub |
nauczyciel przedmiotów fotograficznych |
środa 8:45-9:45 |
|
Karamon Przemysław |
wychowawca w internacie |
wtorek 15:00-16:00 |
|
Kasperek Anna |
nauczyciel bibliotekarz |
wtorek 16:00-17:00 |
|
Kilijańska Agnieszka |
wychowawca w internacie |
czwartek 14:00-15:00 |
|
Kisicka-Madziar Iwona |
nauczyciel biologii |
poniedziałek 8:40-9:40 |
|
Komorowski Wojciech |
nauczyciel informatyki |
wtorek 13:25-14:25 |
|
Krasodomski Michał |
nauczyciel przedmiotów fotograficznych |
czwartek 11:40-12:40 |
|
Kruminia-Łozowska Katarzyna |
wychowawca w internacie |
n/d |
|
Kuciński Jarosław |
wychowawca w internacie |
poniedziałek 14:00-15:00 |
|
Kulawy Bartosz |
wychowawca w internacie |
czwartek co 2 tyg. 16:00-17:00 |
|
Leszczyńska Agata |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
piątek 10:00-11:00 |
|
Łukiewicz Barbara |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
poniedziałek 10:45-11:45 |
|
Machowska Renata |
nauczyciel geografii i edukacji dla bezpieczeństwa |
poniedziałek 7:00-8:00 |
|
Majak-Kaczor Magdalena |
nauczyciel języka angielskiego |
czwartek 7:00-8:00 |
|
Marcinkowska Barbara |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
środa 16:00-17:00 |
|
Matysiak Dorota |
nauczyciel matematyki |
czwartek 15:00-16:00 |
|
Mazurkiewicz Michał |
nauczyciel przedmiotów fotograficznych |
wtorek 10:45-11:45 |
|
Michalska Hanna |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
wtorek 16:00-17:00 |
|
Michałowska Dorota |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
wtorek 14:00-15:00 |
|
Milewicz Katarzyna |
nauczyciel języka angielskiego |
czwartek 13:25-14:25 |
|
Mosiejko Hubert |
nauczyciel wychowania fizycznego |
środa 9:00-10:00 |
|
Otremba Ewa |
wychowawca w internacie |
I tydz. czwartek 7:00-8:00 |
|
Paluch Julita |
wychowawca w internacie |
n/d |
|
Pędzich Elżbieta |
nauczyciel języka niemieckiego |
poniedziałek 8:45-9:45 |
|
Pokorski Przemysław |
nauczyciel wychowania fizycznego |
środa 9:00-10:00 |
|
Protasiuk Iwona |
nauczyciel geografii |
czwartek 13:00-14:00 |
|
Przeradzka-Żabicka Iwona |
nauczyciel wychowania fizycznego |
wtorek 15:00-16:00 |
|
Przychocka Joanna |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
czwartek 15:10-16:10 |
|
Rogowski Mariusz |
wychowawca w internacie |
czwartek 15:00-16:00 |
|
Rumińska Małgorzata |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
środa 10:00-11:00 |
|
Rynkiewicz Marcin |
nauczyciel języka angielskiego |
środa 7:00-8:00 |
|
Hanna Sheridan |
nauczyciel języka angielskiego |
środa 16:00-17:00 |
|
Szawlińska Magdalena |
nauczyciel historii |
piątek 7:45-8:45 |
|
Szczepan Marcin |
nauczyciel historii |
wtorek 7:00-8:00 |
|
Śmiarowska Marta |
wychowawca w internacie |
środa 16:00-17:00 |
|
Tarnacka Agata |
wychowawca w internacie |
środa I tydz. 12:00-13:00 II tydz. 14:00-15:00 |
|
Truskowska Elżbieta |
nauczyciel fizyki |
środa 12:30-13:30 |
|
Urbanowicz Kinga |
nauczyciel przedmiotów odzieżowych |
poniedziałek 16:00-17:00 |
|
Wendt Barbara |
nauczyciel historii i wos |
czwartek 15:15-16:15 |
|
Wilkosz Katarzyna |
nauczyciel bibliotekarz |
środa 14:00-15:00 |
|
Wilusz Alina |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich i języka polskiego |
czwartek 8:00-9:00 |
|
Wróblewska Mariola |
wychowawca w internacie |
środa 14:00-15:00 |
|
Zalewska Dorota |
nauczyciel języka polskiego |
wtorek 13.35- 14.35 |
|
Zalewska Ewelina |
nauczyciel języka niemieckiego |
piątek 11:40-12:40 |
|
Ziółkowska Agnieszka |
nauczyciel przedmiotów fryzjerskich |
piątek 12:30-13:30 |