W dniu 7 lutego 2019r. w Hevelianum odbyła się Gala Finałowa Projektu "Kreatywni w modzie" będąca podsumowaniem półrocznej pracy uczniów ZSKW z projektantami #MichałStarost, #PatrykWojciechowski, #KarolinaKalska. W projekcie wzięła również udział #PatrycjaBrendler, która przygotowała wraz z uczniami biżuterię do kolekcji. 
Patronat nad tegoroczną, drugą edycją Gali objęli: #Textilmar, #BurdaPolska, #PortalMłodaGdynia, #MiędzynarodoweStowarzyszenieBursztynników. Dla Zespołu Szkół Kreowania Wizerunku to ogromny zaszczyt, dziękujemy.
Galę wspierali również #Hevelianum, #Maarwin, #Kemon, #Nata, #Delikomat, #CStore, #DominikaKwiatkowska, którzy zadbali o wyjątkowe samopoczucie gości i uczestników.

Dziękujemy wokalistce Dominice Kwiatkowskiej, która uświetniła Galę występem.

Galę prowadziła #PaulinaMarwińska #Maarwin.

O fryzury i makijaże zadbali uczniowie i nauczyciele #ZSKWGdansk. Stroje prezentowały modelki #MalvaModels (dziękujemy), #DamianGradecki oraz uczennice ZSKW.

W Gali Finałowej Projektu gościliśmy Zastępcę Prezydenta Miasta Gdańska #PiotraKowalczuka, Radnych Miasta Gdańska #AndrzejKowalczys i #JoannaCabaj, przedstawicieli Kuratorium Oświaty dyrektor #IwonaTanewska, projektantów mody i biżuterii, dyrektorów placówek oświatowych. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie.

Młodzi projektanci mieli okazję zaprezentować swoją kreatywność i talent. Przygotowanie kolekcji nie było proste, spośród 30 uczestników do finału dotarło 7: #OktawiaBobrowska KOLEKCJA FIRE FIRE FIRE, #ZofiaBukowska KOLEKCJA THE EYE OF THE FUTURE, #PiotrSikoraKOLEKCJA BORN TO SHINE, #WiktoriaSzomborg KOLEKCJA MODERN JUNGLE, #AlonaSolohub KOLEKCJA THE OTHER HALF, #StanisławOssowski KOLEKCJA KWIATUSZEK, #RafałKarasiewicz KOLEKCJA „NASTY BARBIE”

Kolekcje oceniali: #MichałStarost #KarolinaKalska #PatrykWojciechowski #GosiaJarosławska #OksanaDobrokhotova #AdrianWołyniec . Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do jury Gali.

Nagrody dla zwycięzców ufundowali sponsorzy: #Textilmar, #Balticus, #PatrycjaBrendler, #BurdaPolska, #Kemon.

Wyniki zmagań konkursowych:
I miejsce - Rafał Karasiewicz
II miejsce - Piotr Sikora
III miejsce - Stanisław Ossowski
wyróżnienia - Zofia Bukowska i Alona Solohub
GRATULUJEMY!

Organizatorem Gali był Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku. Wszystkim, którzy wsparli inicjatywę ZSKW składamy serdeczne podziękowania.

Fotorelacje:
https://www.facebook.com/pg/ZSKW.GDANSK/photos/?tab=album&album_id=2222339851157640

https://dziennikbaltycki.pl/gala-finalowa-projektu-kreatywni-w-modzie-w-centrum-hewelianum-w-gdanska-zdjecia-wideo/ar/13872137

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/projekt-kreatywni-w-modzie-2019-gala-finalowa-i-pokaz-mody,4987638,artgal,t,id,tm.html

https://polskatimes.pl/gala-finalowa-projektu-kreatywni-w-modzie-w-centrum-hewelianum-w-gdanska-zdjecia-wideo/ar/13872137#strona-kobiet

http://mlodagdynia.pl/czytaj/w-szkole/33492

https://www.gdansk.pl/wiadomosci/pokaz-mody-w-hevelianum-wyloniono-zwyciezce-projektu-kreatywni-w-modzie,a,137897

FOTOGALERIA NA DOLE ARTYKUŁU :)


Tegoroczna Gala jest podsumowaniem półrocznej pracy uczniów naszej szkoły z projektantami trójmiejskimi. W tym roku mieliśmy okazję współpracować z Michałem Starostem, Patrykiem Wojciechowskim oraz Karoliną Kalską. Głównym celem projektu jest rozwijanie pasji zawodowej, poznanie nowatorskich rozwiązań z zakresu przemysłu mody oraz możliwość zaprezentowania własnej kolekcji w profesjonalnym pokazie. Biżuterię autorską do kreacji uczestników przygotowała Patrycja Brendler, która po raz drugi wspiera nasze przedsięwzięcie. Biżuteria jest personalizowana dla każdego stroju. Jest to ogromne wyzwanie dla młodego człowieka pasjonującego się modą.

Gala Finałowa Projektu "Kreatywni w modzie"

odbędzie się 7 lutego 2019r. o godzinie 18:00

~

MIEJSCE GALI

hevelianum_logo.png

HEVELIANUM

ul. Gradowa 6 Gdańsk

Budynek Wozowni Artyleryjskiej sala HAXO

~

PATRONAT

textilmar.png msb-logo.jpg
burda-logo-png-transparent.png logomiasta.png

~

SPONSORZY

textilmar.png logo-resize.jpg
logo_brendler.jpg msb-logo.jpg
kemon_logo.jpg

~

WSPIERAJĄ GALĘ

   • Hevelianum
   • Maarwin
   • Kemon
   • Nata
   • Delikomat
   • Dominika Kwiatkowska

~

POKAZY TOWARZYSZĄCE

pokaz Michała Starosta SUMMER 2019

pokaz Santiny Zienkiewicz - absolwentki ZSKW

pokaz autorskiej biżuterii Patrycji Brendler

pokaz Marcela Iwańskiego - zwycięzcy Ambre Fashion Project 2018

Prowadzenie i koordynacja wydarzenia: Paulina Marwińska właścicielka agencji kreatywnej @Maarwin

Piszą o nas:

http://mlodagdynia.pl/czytaj/na-impreze/33492
https://imprezy.trojmiasto.pl/Gala-Finalowa-Projektu-Kreatywni-w-modzie-imp474548.html

Wspomnienie pierwszej edycji Kreatywni w modzie